Kochając Barona

Jakiś czas temu obejrzałam serial oparty na faktach, dotyczący prób złapania jednego z największych baronów narkotykowych – Pablo Escobara. Serial podobał mi się bardzo i chętnie oglądałam kolejne odcinki, żeby zobaczyć jak potoczą się dalsze losy wszystkich bohaterów.

Po obejrzeniu wszystkich dostępnych odcinków, trafiłam przypadkiem na książkę kochanki Pablo, którą była dziennikarka Virginia Vallejo. Tytuł jej książki to: „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara”. W książce autorka opisuje pierwsze spotkaniem z Pablo, a także ich wspólne życie.

Jest to ciekawa książka, z której możemy dowiedzieć się jak żył oraz jaki był człowiek, który siał postrach w całej Kolumbii. Oczywiście zaznaczę, że nie jest to jedna z tych książek, którą czyta się z zapartym tchem i nie można się doczekać tego co będzie na kolejnej stronie. Można ją traktować jako przerwę między innymi książkami, które czytamy. Ogólnie jeżeli kogoś tak jak mnie zainteresowało życie tego człowieka, to warto sięgnąć po historię opisaną przez Virginię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *