Sposób na tanie książki

Jak już wcześniej pisałam, wiele osób jako wymówkę na to, że mało czyta, podaje zbyt wysokie ceny książek. Po części można się z tym zgodzić, ponieważ w niektórych księgarniach ceny są naprawdę mega wysokie, ale jak już pisałam można znaleźć księgarni internetowe, w których ceny są bardzo konkurencyjne.

Co więcej można się też umawiać ze znajomymi na wspólne kupowanie książek. Ja swoje przeczytane egzemplarze przekazuję dalej siostrze lub przyjaciółce, a one po przeczytaniu robią to samo. Czasami też można się umówić, że każdy z nas kupi kolejny tom i później się wymienimy swoimi książkami. Jak widać, jeżeli ktoś chce czytać to znajdzie na to sposób.

Ponadto pamiętajmy, że istnieje też coś takiego jak biblioteka. Wiadomo, że nie zawsze znajdują się tam najnowsze wydania, ale jeżeli ktoś lubi czytać, to bez problemu znajdzie tam coś dla siebie. Ja jak byłam w szkole i nie miała własnych pieniędzy, żeby kupować książki, regularnie chodziłam do biblioteki i zawsze znalazłam jakąś ciekawą pozycję, a takie rozwiązanie przecież nic nie kosztuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *